Dbamy o szlif każdego szczegółu
(71) 711 00 00 |cc.dcsystem@impel.pl

Usługi sprzątające

Czystość domeną nowoczesności

Boom budowlany, który od wielu lat daje się obserwować na polskim rynku sprawia, że powstające nieruchomości wymagają specjalnej opieki. Dotyczy to w szczególności wielkich biurowców, które stają się siedzibami różnych firm. Związane jest to zarówno z utrzymaniem rynkowej wartości nowopowstałej nieruchomości, a także z odpowiednim przystosowaniem budynku do pracy dla dziesiątek, a czasem setek pracowników. Z tego powodu firma sprzątająca, która obejmuje opiekę nad nieruchomością, musi wyróżniać się na rynku. W jej ofercie powinien znajdować się kompleksowy zakres usług sprzątających, a prace muszą być wykonywane przez wykwalifikowany i przeszkolony personel.

Profesjonalne usługi sprzątające w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach

Rozwój miast sprzyja rozwojowi biznesu, czego efektem są kolejne inwestycje budowlane. Nieruchomości, zarówno te nowo powstałe, jak i wiekowe, wymagają specjalistycznej opieki. Wszystkie atuty – profesjonalizm, solidność, doświadczenie – gwarantujące prawidłową opiekę nad budynkiem posiada firma DC System Premium, świadcząca usługi sprzątające wielu polskich miastach takich jak Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, Krakowie i wiele innych. W zakresie usług znajduje się nie tylko utrzymywanie czystości w budynkach biurowych. Firma zajmuje się również sprzątaniem apartamentów i hoteli. Poza usługami podstawowymi, świadczymy całe szerokie spektrum usług specjalistycznych, takich jak:

  • konserwację i renowację powierzchni, posadzek i podłóg (szlifowanie, krystalizacja, polerowanie, akrylowanie, impregnacja, olejowanie, czyszczenie, uzupełnianie ubytków, wypalanie, wymiana fug.)
  • pranie wykładzin różnorodnymi technologiami – ekstrakcyjnie, pianowe, kapsułkowanie, na sucho,
  • mycie schodów ruchomych,
  • czyszczenie szybów windowych oraz wind,
  • mycie wind dla niepełnosprawnych.

Oferta zawiera również usługi wykonywane na zewnątrz budynku, m.in.:

  • prace alpinistyczne przy myciu okien i elewacji,
  • usuwanie skutków, uszkodzeń spowodowanych opadami atmosferycznymi.

Oferujemy również działania w przypadku awarii wewnątrz budynku, np. w przypadku zalania, dokonujemy osuszania pomieszczeń.

porzadek dc

Najnowsza technologia i zadowolenie klientów

DC System Premium to firma sprzątająca, która zapewnia klientowi szeroki pakiet usług koniecznych do prawidłowego utrzymania czystości w budynku. Usługi przez nas świadczone dostosowujemy do specyfiki obiektu oraz do oczekiwań Klienta. Apartament, hotel czy biuro – dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu pracowników, użyciu profesjonalnego sprzętu, a także technologicznemu wsparciu, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom wysoką jakość usług. Jesteśmy firmą, której warto zaufać.