Dbamy o szlif każdego szczegółu
(71) 711 00 00 |cc.dcsystem@impel.pl

Sprzątanie po imprezie firmowej, remoncie i na co dzień

Są sytuacje, w których miejsce pracy staje się jednocześnie miejscem imprezy firmowej. Zdarza się również, że konieczna okazuje się zmiana aranżacji wnętrza biura czy po prostu odświeżenie ścian lub zakup nowych mebli. Nietrudno wyobrazić sobie, że zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku, w większym lub mniejszym stopniu zostaje zachwiany porządek.

My jesteśmy po to, aby Ci pomóc, oferując niezależnie od okoliczności sprzątanie biur. Wrocław, jako miasto prężnie się rozwijające, jest siedzibą wielu firm, nie tylko świadczących usługi na rynku lokalnym, ale też międzynarodowym. To zmusza przedsiębiorców do wzmożonej troski o reprezentacyjne miejsce swojej firmy, które ZAWSZE musi godnie symbolizować najważniejsze jej wartości.

Bałagan – pamiątka po imprezie firmowej

Okazji do świętowania w firmie jest wiele – jubileusz, podpisany duży kontrakt, realizacja ważnego projektu czy po prostu urodziny szefa. Na kilka godzin biuro zamienia się w imprezową scenę, na której w roli głównej występują smaczne przekąski, dobra muzyka oraz niezwykle optymistyczny nastrój. Rano jednak trzeba wrócić do rzeczywistości. Jest to nierzadko trudno, szczególnie kiedy warunki w biurze nie sprzyjają efektywnej pracy.

W takiej sytuacji również wspieramy naszych klientów. Rano, po wielogodzinnej imprezie, znowu możesz przyjść do biura czystego, świeżego i w niczym nieprzypominającego już tego, które pamiętamy z ubiegłego wieczora.

Postawimy kropkę nad „i” po remoncie

 Remont to zmiany, ale nie pozwólmy, aby pierwsze wrażenie kojarzyło nam się jedynie z pozostawionym po wyjściu ekipy remontowej bałaganem. Dbamy o naszych klientów, ich samopoczucie i komfort, dlatego również po remontach proponujemy kompleksowe sprzątanie biur. Wrocław i okolice, ale przede wszystkim firmy świadczące swoje usługi w tym regionie Polski mogą liczyć na nasze wsparcie. Pozbędziemy się zabrudzeń z powierzchni podłogowych, usuniemy kurz z mebli, umyjemy okna i wypierzemy wykładziny… dzięki temu szybciej ujrzysz efekt remontowych zmian.

Nie tylko od święta

Świadczymy usługi sprzątające nie tylko w tak wyjątkowych sytuacjach, jak remont czy impreza firmowa. Oferujemy kompleksowe sprzątanie biurowców, hoteli i innych obiektów użyteczności publicznej. Analizujemy potrzeby naszych klientów, dostosowujemy plan działań oraz monitorujemy efekty, a do ich dyspozycji pozostawiamy aplikację, pozwalającą na kontrolowanie statusu zleceń i dającą dostęp do wielu informacji związanych z naszymi usługami.

 

sprzątanie biur kraków