Dbamy o szlif każdego szczegółu
(71) 711 00 00 |cc.dcsystem@impel.pl

Wydajność Twoich pracowników w rękach firmy sprzątającej

Rola czystości w środowisku pracy jest większa, niż mogłoby się wydawać. Od niej zależy, m.in. efektywność i wydajność pracowników, co jest równoznaczne z większymi zyskami i skuteczniejszym osiąganiem wyznaczonych sobie celów. Profesjonalne sprzątanie powinno zatem zostać wpisane w strategię prowadzenia firmy.

Zdrowie, komfort i koncentracja

Biuro jest miejscem, w którym w sposób szczególny i szybki namnażają się alergeny, co wynika przede wszystkim z dużej ilości kurzu. Efektem mogą być problemy zdrowotne pracowników, której objawiają się na co dzień bólem głowy, niewłaściwym funkcjonowaniem układu oddechowego, czy też podrażnieniami skóry. Taki stan pracownika nierzadko doprowadza do, w pierwszej kolejności, mniejszej efektywności pracy, a następnie do zwolnienia lekarskiego.

Czyste i świeże powietrze jest także potrzebne do odpoczynku i relaksu, na który podczas przerwy zasługuje cały zespół. Przyjemny zapach, brak kurzu oraz zabrudzeń na powierzchniach podłóg może zapewnić systematyczne sprzątanie biur. Poznań jest jednym z tych miast, w którym świadczymy swoje usługi i troszczymy się o zdrowie i komfort pracowników wielu firm. Nie tylko my dostrzegliśmy wpływ czystości w pomieszczeniu na koncentrację pracowników, ale również sami właściciele firm. Mniejsza ilość rzeczy odciągających uwagę, jak też świeżość powietrza pozwala się szybciej, lepiej i na dłuższy czas skoncentrować.

Firma sprzątająca świadoma swoich obowiązków

Czym właściwie w naszym rozumieniu jest sprzątanie biur? Poznań i inne większe miasta w Polsce są dla nas inspiracją do nieustannego doskonalenia naszych usług. Poznając oczekiwania klientów, wdrażamy coraz to nowsze metody i strategie pracy. Proponujemy kompleksowe usługi porządkowo-czystościowe, obejmujące bieżące utrzymanie czystości – zarówno wewnątrz budynku, jak też na terenie na zewnątrz, który do niego przynależy. Oprócz tego, że przy pomocy specjalnych, ekologicznych środków czystości i z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu czyścimy powierzchnie podłogowe, przeprowadzamy ich renowację, impregnujemy i polerujemy, to również w ramach oferty pierzemy wykładziny, myjemy ruchome schody, a nawet usuwamy awarie. Dbamy też o zieleń, kosząc trawniki, podlewając rośliny oraz przycinając gałęzie i krzewy. Sprzątanie jest zatem dla nas dążeniem do osiągnięcia perfekcyjnej czystości.

sprzątanie biur poznań