Dbamy o szlif każdego szczegółu
(71) 711 00 00 |cc.dcsystem@impel.pl

Czyste biuro – potrzebujesz wsparcia?

Kto w biurze powinien dbać o czystość? Prawidłowa odpowiedź to KAŻDY z pracowników. Dbanie o wspólne dobro i komfort pracy bez wątpienia należy wpisać w obowiązki całego zespołu. Z tym jednak bywa bardzo różnie – duża ilość obowiązków, ciągły pośpiech, nadgodziny i zmęczenie, czasu na sprzątanie swojego miejsca pracy nie pozostaje zbyt wiele.

Należy jednak rozróżnić – dbanie o czystość, a sprzątanie. Są to czynności ze sobą ściśle powiązane. Jest jednak pomiędzy nimi pewna różnica. Dbanie o czystość jest następstwem, kontynuacją sprzątania. Można uznać, że obejmuje ono, np. odkładanie rzeczy na swoje miejsce, oczyszczanie butów po wejściu do pomieszczenia czy po prostu uważne korzystanie z umywalek w łazience tak, aby nie zachlapać sąsiadujących powierzchni. Sprzątanie natomiast to usuwanie wszelkich zabrudzeń i nieczystości. Jest ono konieczne nawet mimo dużego zaangażowania pracowników w dbanie o czystość. Dobrym rozwiązaniem jest zlecenie zewnętrznej firmie porządkowo-czystościowej sprzątanie biur. Łódzkie, firmy i przedsiębiorcy również mają taką szansę, ponieważ z naszym profesjonalnym sprzętem wykwalifikowana kadra pracownicza dociera do każdego miejsca w Polsce.

Duża powierzchnia biurowa – sprostamy temu wyzwaniu

Im biuro jest większe, tym trudniej zapanować w nim nad porządkiem. Nie jesteśmy w stanie kontrolować każdego miejsca w firmie. Ponadto, duża ilość sprzętu elektronicznego i pracowników sprzyja osadzaniu się na powierzchniach kurzu. Dysponując wysokiej jakości sprzętem przeznaczonym do profesjonalnego sprzątania, jak również analizując potrzeby klienta i firmy, jesteśmy w stanie stworzyć indywidualny plan działań, gwarantujący efektywność i wydajność naszej pracy.

Jednorazowe czy systematyczne sprzątanie – dla nas to nie problem

Zdarzają się takie sytuacje, w których firmy zwracają się do nas z prośbą o jednorazowe sprzątanie biur. Łódź coraz bardziej się rozwija, co widać po zmianach w infrastrukturze miasta, ale też pojawianiu się nowych przedsiębiorstw. Jesteśmy do ich dyspozycji zarówno świadcząc usługi zarówno w ramach pojedynczego zlecenia, jak również nawiązując z nimi stałą współpracę.sprzatanie-biur-lodz