Dbamy o szlif każdego szczegółu
(71) 711 00 00 |cc.dcsystem@impel.pl

Remontujesz biuro w Warszawie? Firma sprzątająca pomoże

 

Lada dzień zjawi się zniecierpliwiona oczekiwaniem załoga i lawina klientów, a tu w każdym kącie widoczne ślady remontu, pełno kurzu i stos pudeł. Trzeba się tym zająć.

W trosce o wizerunek swojego przedsiębiorstwa i komfort pracowników przeprowadziłeś gruntowny remont siedziby. Poza codziennym mnóstwem obowiązków, musiałeś zaplanować całą akcję, znaleźć ekipę remontową, a potem jeszcze pilnować czy wszystko wygląda tak, jak sobie wymarzyłeś. Doskonale wiesz, że wygląd biura jest wizytówką firmy dla klientów, a także jednym z istotnych elementów wpływających na jakość pracy i atmosferę wśród załogi. Jednym słowem, wszyscy muszą czuć się tutaj dobrze.

Biuro jak z katalogu

Jako nowoczesny prezes świetnie zdajesz sobie sprawę co się dzisiaj liczy w biznesie. Masz na koncie dziesiątki rozmów kwalifikacyjnych, konferencji, spotkań, szkoleń, itd. Wiesz, jak istotne są kwestie estetyczne – zawsze dbasz o swój wygląd, dobre pierwsze wrażenie i na to również zwracasz uwagę u innych. Tak jak nie pójdziesz na biznesowe spotkanie w pogniecionej koszuli, tak samo nie przyjmiesz klienta w gabinecie z plamą rozlanej kawy na wykładzinie. Różnie bywało i sporo takich higienicznych grzeszków zostało zamiecionych pod dywan lub – w tym przypadku – wtartych desperacko w wykładzinę. Wypatrzyłeś idealne, funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania w katalogach, poradziłeś się dekoratora wnętrz, obejrzałeś wszystkie amerykańskie seriale o pracy w korporacji, z rozpędu poczytałeś nawet o harmonii Yang Yin i zasadzie pięciu żywiołów. Teraz patrzysz na swoje odświeżone królestwo. Jest modnie, minimalistycznie, elegancko, oczami wyobraźni widzisz uwijających się przy nowiutkich biureczkach pracowników, ale coś psuje ten piękny moment. Cóż, gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą, remont przeszedł jak huragan i zostawił po sobie ślady. Jakieś folie, pudła, ślady farby, kleju i cementu, narzędzia i inne, bliżej nieokreślone rzeczy. Wszędzie kurz, w lustrach nic nie widać, za oknem ledwo da się dostrzec kontury tych wszystkich pięknych biurowców, dumnie wystających z warszawskiej panoramy. Ktoś inny mógłby się poddać, ale nie taki prezes jak ty. Odpalasz komputer i za pomocą swojej supermocy reaserchu, będziesz ratował biuro.

Ekipa sprzątająca do zadań specjalnych

Jednostka z najwyższej półki. Profesjonalny sprzęt, wykwalifikowana kadra, kompleksowy zakres działań, konkurencyjne ceny. W lustrze znowu widzisz swoją uśmiechniętą twarz, kurzu nie ma w żadnym zakamarku, wykładziny czyste i mięciutkie. Z okna twojego gabinetu widok na pół Warszawy, niezmącony żadnymi smugami na szybach. Po wszystkich śmieciach, przewracających się wcześniej pod nogami, nie ma nawet śladu. W miarę postępu działań operacyjnych firmy sprzątającej, zaczynasz spokojniej oddychać, bo wiesz, że to już koniec remontowej epopei. Niedługo będziesz mógł z dumą oprowadzić swoją drużynę po pięknie odświeżonym lokum. Partnerzy biznesowi będą podziwiać i zazdrościć, a praca w stylowym i nowocześnie urządzonym biurze, będzie samą przyjemnością.

remonty dc