Dbamy o szlif każdego szczegółu
(71) 711 00 00 |cc.dcsystem@impel.pl

Relacja DC System z Property Forum 2017

25-26 września 2017 r. spółka DC System zaprezentowała kompleksowe rozwiązania dla obiektów biurowych na jednej z najbardziej prestiżowych konferencji dla branży nieruchomości komercyjnych w Polsce. Podczas tegorocznej edycji odbyło się szereg dyskusji w gronie największych graczy rynku nieruchomości komercyjnych i cenionych ekspertów z Polski i zagranicy.

Spółka DC System wspólnie z Grupą Impel  prezentowali się na stoisku, które było miejscem spotkań i rozmów z potencjalnymi klientami.

W konferencji uczestniczyli Jacek Grelewicz – Dyrektor Generalny DC System oraz przedstawiciel Pionu Handlowego Sylwester Pacyniak – Dyrektor ds. Rozwoju w  DC System Company.

Branża nieruchomości komercyjnej rozrasta się, powstają nowoczesne parki biurowe, które oczekują szeregu rozwiązań i jakości realizowanych usług na każdym etapie współpracy. Priorytetem działań spółki DC System jest jakość realizowanych usług, która wprost przekłada się na wizerunek nieruchomości klientów. Co więcej, w sprzątaniu nieruchomości komercyjnych ważny jest komfort pracy pracowników. Utrzymanie czystości wpływa korzystnie na ich efektywność i wydajność co przekłada się na sukces biznesu klienta.