Dbamy o szlif każdego szczegółu
(71) 711 00 00 |cc.dcsystem@impel.pl

Profesjonalne sprzątanie to wyższy standard czystości

Świadomość dużego znaczenia czystości w biurze systematycznie rośnie. Standardem stało się już zatrudnianie dodatkowych pracowników, dbających o czystość w firmie. Wielu przedsiębiorców decyduje się jednak na zatrudnienie zewnętrznej firmy, chcąc zyskać tym samym pewność, że porządek w ich przestrzeni biurowej będzie na najwyższym poziomie.

Oferty firm świadczących usługi sprzątania są coraz bogatsze. Proponują oni kompleksowe usługi, obejmujące utrzymanie porządku nie tylko w budynku, ale też przed nim, dbając odpowiednio o tereny zielone. Ponadto, wykorzystują do tego specjalistyczny sprzęt. Jako DC Premium opracowaliśmy system zarządzania usługą obejmujący:

  • analizę potrzeb budynku,
  • dostosowanie do nich usług,
  • monitoring efektów
  • opiekę nad klientem.

To innowacyjna, i jak się okazało w praktyce, skuteczna strategia, przekładająca się na efektywne i wydajne sprzątanie biur. Kraków i inne miasta Wielkopolski – w nich również mamy swoich klientów, którzy skorzystali z kompleksowego sprzątania przez naszą firmę.

Audyt obiektu

Kluczowym działaniem, które warunkuje przynoszącą korzyści obu stronom współpracę, jest analiza i poznanie potrzeb klienta oraz specyfiki budynku, rodzaju powierzchni i wielkości pomieszczeń.

Wdrożenie usługi

Na podstawie zebranych informacji opracowujemy plan działania, wybieramy odpowiednie metody sprzątania i środki czystości, jak również częstotliwość  wykonywania poszczególnych czynności. Wspólnie z klientem uzgadniamy harmonogram prac, aby nie wpływał on negatywnie na efektywność i komfort pracowników.

Realizacja usługi

To moment, w którym rozpoczynamy zlecone nam sprzątanie biur. Kraków jest jednym z ważniejszych centrów biznesowych w naszym kraju, a przedsiębiorcy z tego regionu są zaznajomieni ze standardami, jakimi powinna wyróżniać się dobra i ceniona na rynku firma. Dlatego również i my dokładamy wszelkich starań, by zapewnić maksymalnie czyste oraz bezpieczne dla zdrowia środowisko pracy naszym zleceniodawcą i ich klientom.

Monitorowanie jakości

Nieustannie dążymy do usprawniania naszych usług, dlatego monitorujemy postępy i efekty naszej pracy, co pozwala nam eliminować błędy i zwiększać efektywność i wydajność.

Opieka nad klientem

Zapewniamy opiekę osoby, która będzie nieustannie kontrolować prace sprzątające oraz będzie do dyspozycji klienta – odpowie na wszystkie pytania, doradzi i wyjaśni konieczność wprowadzenia ewentualnych zmian.

sprzątanie biur kraków