Dbamy o szlif każdego szczegółu
(71) 711 00 00 |cc.dcsystem@impel.pl

Pierwsze dobre „czyste” wrażenie”

Czystość w biurze, hotelu czy innym miejscu publicznym jest często jednym z wyznaczników profesjonalnego podejścia firmy do świadczonych przez siebie usług. To istotne, aby na co dzień pracować w środowisku czystym, w którym panuje porządek i tym samym harmonia. Tym bardziej, że miejsce to tworzymy również z myślą o klientach.

Porządek w biurze to porządek w firmie

Biuro jest miejscem, w którym nierzadko pracuje duża liczba osób. Są w nim komputery i inne urządzenia wyposażone w wentylatory, które sprzyjają gromadzeniu się kurzu na meblach, a ten jest niebezpieczny dla zdrowia człowieka. Stwarza doskonałe warunki do namnażania się mikroorganizmów. Z tego powodu, coraz więcej firm decyduje się na sprzątanie biur. Gdańsk i inne większe miasta są doskonałym środowiskiem dla rozwoju, a przedsiębiorcy, którzy decydują się na założenie w nich własnej działalności, mogą skorzystać z podobnych usług i nawiązać długofalową współpracę z firmą sprzątającą. W ten sposób odciążani są od codziennego obowiązku utrzymywania swojego miejsca pracy w czystości. Jednocześnie mają pewność, iż przebywają w środowisku, które sprzyja  ich komfortowi, efektywności i przede wszystkim – zdrowiu.

Klient – wchodząc do biura – zwraca uwagę na każdy szczegół. Kurz na biurku, zabrudzenia na podłodze, niezadbane rośliny – nie jest to najlepsza wizytówka firmy. Trudno jest sobie w takiej sytuacji wyobrazić, że oferowane przez nią usługi, jak też współpraca, będą przebiegać w sposób efektywny i według ściśle określonych reguł. Pierwsze wrażenie jest niezwykle istotne.

Kompleksowe sprzątanie, innowacyjne zarządzanie usługą

Oferujemy firmom profesjonalne, kompleksowe sprzątanie biur. Gdańsk, Wrocław, Warszawa i inne miasta Polski – swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. Tworzymy zespół pracowników świadomych potrzeb zwiększania produktywności, przy jednoczesnym wzroście jakości. W tym celu nieustannie kształcimy nasz zespół oraz usprawniamy cały system zarządzania usługą. Proponujemy współpracę, w ramach której dbamy o systematyczne sprzątanie powierzchni biurowych, wykorzystując do tego ekologiczne środki czystości. Zrobiliśmy również duży krok w kierunku innowacyjności – obserwujemy, oceniamy i proponujemy nowe rozwiązania, korzystając z opracowanego przez nas systemu.

sprzątanie-biur-gdańsk