Dbamy o szlif każdego szczegółu
(71) 711 00 00 |cc.dcsystem@impel.pl

AKTUALNOŚCI

26.02.2019

Informacja o przekształceniu spółki DC System „Company” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. na spółkę DC System Sp. z o.o.

W dniu 01.02.2019 r. Sąd zarejestrował przekształcenie spółki DC System „Company” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. na spółkę DC System Sp. z o.o. Czytaj więcej

10.08.2018

Fałszywe faktury DC System „Company” Sp. z o.o. Sp. komandytowa – uwaga na fałszywa maile!

Dotarły do nas informacje o mailach zawierających skany faktur za zrealizowane przez DC System „Company” Sp. z o.o. Sp. komandytowa usługi. Maile te wysyłane są bez wiedzy i zgody spółki i prawdopodobnie są czynem przestępczym. Czytaj więcej

20.04.2018

Sprzątamy na zielono

Ekologiczne sposoby sprzątania biurowców, hoteli i innych obiektów komercyjnych oraz użyteczności publicznej zyskują coraz większą sympatię zarówno inwestorów, jak i najemców powierzchni.

Czytaj więcej

28.03.2018

Cykliczne szkolenia w firmie sprzątającej – nauka z korzyścią dla klienta

Wiedza teoretyczna wzbogacona o zajęcia praktyczne, pozwala nabyć nowe umiejętności, doskonalić te już nabyte i pozyskać wiedzę na temat najnowszych technik sprzątania.

Czytaj więcej

7.02.2018

„Trójkąt sprzątania”. Ekonomia, higiena i zdrowie

Coraz większa ilość pojawiających się profesjonalnych firm sprzątających wynika z rosnącej świadomości znaczenia czystości w budynkach użyteczności publicznej. Chęć sprostania dużym oczekiwaniom klientów niesie ze sobą konieczność wprowadzenia zmian na różnych obszarach działalności.

Czytaj więcej

7.12.2017

Pan technolog sprząta

Jakie zadania stoją przed technologiem w firmie sprzątającej?

Czytaj więcej

8.11.2017

Wyzwania w branży utrzymania czystości

Portal Propertynews.pl zamieścił artykuł na temat wyzwań w branży utrzymania czystości, w którym wypowiada się Sylwester Pacyniak, dyrektor rozwoju ze spółki DC System Company.

Czytaj więcej

12.10.2017

Outsourcing procesów biznesowych, na przykładzie sprzątania nieruchomości

Profesjonalny oznacza zwykle solidny, dobrze zorganizowany, o indywidualnym podejściu do klienta, ukierunkowany na jego potrzeby i ich zaspokajanie. Konieczność podejmowania interakcji pomiędzy partnerami biznesowymi i zmieniający się rynek wymagają innego spojrzenia na gałąź gospodarki, jaką są usługi porządkowe.

Czytaj więcej

28.09.2017

Relacja z Property Forum 2017

Spółka DC System zaprezentowała kompleksowe rozwiązania dla obiektów biurowych na jednej z najbardziej prestiżowych konferencji dla branży nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Czytaj więcej

20.09.2017

Property Forum 2017

25-26 września 2017 roku w Hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się VII edycja Property Forum – najważniejszego spotkania branży nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Czytaj więcej

12.09.2017

Podpowiemy Ci jak codziennie zaoszczędzić 60 minut, sprawdź nasz sposób!

Odciążając swoich pracowników z wykonywania czynności, którymi może zająć się firma sprzątająca, możesz zyskać aż 15 600 minut produktywnej pracy. Aż tyle? Tak – infografika wyjaśni Ci to krok po kroku.

Czytaj więcej

06.09.2017

Hotelowe gwiazdki to nie tylko wzrost prestiżu, ale i liczby obowiązków – sprawdź jakich

Wyposażenie hoteli oznaczonych jednakową liczbą gwiazdek może się różnić, o tyle czystość i porządek powinny być bezwzględnie respektowane w każdym z przypadków.

Czytaj więcej

30.08.2017

Człowiek i natura – zieleń dla klientów i pracowników

Profesjonalne usługi sprzątające to nie tylko dbałość o czystość w budynku. Kompleksowa usługa obejmuje zarówno jego wnętrze, jak i to, co widoczne jest dla przechodniów oraz uczestników ruchu. Przyroda to dzisiaj integralna część architektury miejskiej.

Czytaj więcej

17.08.2017

Przygotowanie biura do sprzątania

Firmy sprzątające na co dzień spotykają się z bardzo różnymi zleceniami. Muszą zadbać o czystość pomieszczeń niezależnie od warunków, które w nich panują.
Dowiedz się jak właściciel nieruchomości powinien przygotować biuro do sprzątania, aby osoby odpowiedzialne za czystość mogły skutecznie wywiązywać się ze swoich obowiązków.

Czytaj więcej

31.07.2017

„Niebezpieczne sprzątanie” – niepożądane objawy alergii

Środowisko pracy w żaden sposób nie może wpływać niekorzystnie na zdrowie pracowników, również kosztem czystości oraz należytego porządku. Niestety zdarza się, że niektóre ze stosowanych środków czystości zawierają w swoim składzie substancje, które mogą wywoływać reakcje alergiczne.

Czytaj więcej

24.07.2017

Profesjonalne utrzymanie czystości zgodnie z normami UE

Firmy zajmujące się sprzątaniem biurowców powinny posiadać wiedzę na temat wymogów, jakie stawia przed nimi Unia Europejska. Jakie czynności powinny być wykonywane codziennie? Jakie czynności raz w tygodniu?

Czytaj więcej

07.07.2017

Ekoalternatywne środki czystości

Rosnąca świadomość dotycząca negatywnego wpływu środków czystości na zdrowie, spowodowała, że na rynku pojawiły się eko zamienniki popularnych środków czystości, które są coraz częściej stosowane przez profesjonalne firmy sprzątające.

Czytaj więcej

30.05.2017

Nocne czy dzienne sprzątanie nieruchomości komercyjnych

Kiedy lepiej sprawdzi się serwis nocny, a kiedy serwis dzienny? Czy obecność ekipy sprzątającej ma wpływ na jakość wykonywanych obowiązków przez pracowników danej firmy? Kiedy należy rozważyć zmianę trybu pracy ekipy sprzątającej? Na te i na inne pytania odpowiemy w niniejszym artykule.

Czytaj więcej

08.05.2017

(Nie)zawodne środki czystości

Firmy sprzątające biura na co dzień spotykają się z błędami osób, które samodzielnie próbują poradzić sobie z zabrudzeniami w przestrzeni biurowej, co skutkuje w wielu przypadkach uszkodzeniami powierzchni, a to z kolei związane jest z dodatkowymi kosztami.

Czytaj więcej

04.05.2017

4 czynniki Sinnera dla efektywnego i opłacalnego sprzątania

Kiedy w branży sprzątającej pojawiły się specjalistyczne urządzenia odciążające pracę człowieka, dostrzeżono pewną zależność. Czyszczenie powierzchni z uwzględnieniem dodatkowo odpowiednich środków, może przynieść jeszcze większe efekty, w znacznie krótszym czasie.

Czytaj więcej

10.04.2017

Profesjonalne sprzątanie gwarancją utrzymania nieruchomości w cenie

Wyobraźmy sobie sytuację, w której chcemy sprzedać mieszkanie. Niedbałość lokatorów o nieruchomość obniżyło jej wartość. To samo może zdarzyć się, kiedy do opieki nad naszą nieruchomością zatrudnimy niewłaściwą ekipę sprzątającą.

Czytaj więcej

03.04.2017

Czystość w domu i biurze

Czystość każdy z nas interpretuje inaczej, jednak zawsze związana jest ona z utrzymaniem porządku, a zatem jest rezultatem sprzątania. O ile w domu, to sami wyznaczamy sobie granicę czystości, o tyle w biurach i zakładach przemysłowych podlega ona pewnym normom.

Czytaj więcej

21.03.2017

Sprzątamy w najpiękniejszym na świecie biurowcu w Polsce

Kompleks budynków biurowych Warsaw Spire, zaprojektowany przez Ghelamco Poland, zajął pierwsze miejsce w kategorii najlepszej inwestycji biurowej i biznesowej w jednym z najważniejszych konkursów nieruchomościowych na świecie – MIPIM Awards 2017.

Możemy z dumą powiedzieć, że spółka DC System świadczy usługi czystościowo-porządkowe dla najlepszego kompleksu biurowego na świecie.

Czytaj więcej

08.03.2017

Bo porządek jest kobietą

Dlaczego kobiety są wspaniałe? – Pani zapytała głośno. Bo potrafią walczyć z tygrysami! – odpowiedziała czteroletnia uczennica. Nauczycielka spojrzała na nią zaskoczona. Potrafią walczyć z tygrysami? – powtórzyła i po chwili zauważyła drugi wymiar słów dziewczynki. Jej metaforyczne ujęcie mówiące o sile kobiet idealnie oddało specyfikę pracy pań sprzątających. Dyscyplina, zaangażowanie, wyznaczanie i utrzymywanie standardów. To cechy, które wpisane są w ich zawód i stanowią o jej wartości.

Czytaj więcej

ekipa sprzątająca

27.02.2017

Dlaczego tak ważna jest dobra ekipa sprzątająca?

Spoglądasz na zegarek. Jest 8:30. Za pół godziny do biura na spotkanie przyjeżdża kontrahent, o którego walczyłeś przez ostanie pół roku. Jesteś spanikowany. Nie, nie dlatego, że masz braki kompetencyjne. Do spotkania przygotowany jesteś perfekcyjnie. To, co Cię martwi, to zacieki na podłodze i nieopróżnione kosze na śmieci.

Wybór odpowiedniej firmy sprzątającej to nie tylko zadbane i schludnie wyglądające biuro. To również spokój psychiczny klienta.

Czytaj więcej

08.02.2017

Firma sprzątająca DC Premium, a okres jesienno-zimowy

Każda firma sprzątająca odczuwa wzmożony czas pracy w okresie jesienno- zimowym. Jest to całkowicie zrozumiałe – dwie ostatnie pory roku przysparzają najwięcej obowiązków. Pielęgnacja i  zabezpieczanie drzew i mniejszych roślin przed niską temperaturą, szereg prac związanych z odśnieżaniem i dbaniem o bezpieczeństwo czy spadające liście, to główne zadania, jakie na firmie sprzątającej spoczywają. DC Premium świadczy szereg usług w tym okresie, aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania obiektów biurowych, instytucji bankowych i finansowych, terenów zewnętrznych oraz innych obiektów użyteczności publicznej.

Czytaj więcej

31.01.2017

Awarie, które firmy sprzątające rozwiązują od ręki

Awaria awarii nierówna. Mrugająca jarzeniówka czy zalana toaleta. Zatrzaśnięte drzwi czy wsypana zmielona kawa do ekspresu. Znamy to z naszej codzienności. Z różnego typu awariami ekipa sprzątająca jest w stanie sobie poradzić, co najważniejsze, robi to sprawnie i bez większego hałasu. Ważna jest bowiem dyskrecja, gdyż niektóre zdarzenia losowe dzieją się często w godzinach pracy podczas obecności kluczowych klientów.

Czytaj więcej

05.12.2016

Utrzymanie zieleni w biurze – nowy trend czy chwilowa fascynacja?

O zieleni w życiu każdego człowieka mówi się coraz częściej. I to nie tylko w aspekcie estetycznym. Wśród znawców zieleni i osób blisko związanych z ekologią panuje opinia, że im aranżacja zieleni wokół nas jest bliższa pierwotnej naturze, tym nasze samopoczucie i jakość pracy znacznie wzrasta. Zamknięte pomieszczenia wiążą się z ryzykiem zanieczyszczenia powietrza, a to według Environmental Protecion Agency oraz Center for Disease Control and Protection, jest jednym z największych zagrożeń dla zdrowia człowieka. Czytaj więcej

hotele sprzątanie

01.12.2016

Dobry serwis sprzątający wyznacza czystościowe standardy w hotelu

Głównym czynnikiem wyznaczającym standard hotelu jest czystość. W następnej kolejności znajduje się jakość obsługi klienta i wyposażenie. To głównie pozytywne komentarze na temat porządku i czystości w hotelu decydują o dokonaniu rezerwacji przez potencjalnych gości. Dlaczego?  Czytaj więcej

remonty dc

16.11.2016

Remontujesz biuro w Warszawie? Firma sprzątająca pomoże

Lada dzień zjawi się zniecierpliwiona oczekiwaniem załoga i lawina klientów, a tu w każdym kącie widoczne ślady remontu, pełno kurzu i stos pudeł. Trzeba się tym zająć. Czytaj więcej

28.10.2016

Dlaczego firmy sprzątające to trafny wybór?

Mamy to do siebie, że zamiast na cudzych błędach, wolimy uczyć się na swoich. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby decyzje te nie zaważały na jakości przedmiotów, jakimi się otaczamy. Nasze przyzwyczajenia, zasłyszane rady, domowe sposoby, nierzadko przyczyniają się do zniszczenia cennych i wartościowych dla nas rzeczy. Czytaj więcej

sprzątanie

19.07.2016

Sprzątanie biura w Warszawie, czyli porządek u podstaw jakości

Fundamenty to podstawa każdego domu. Gruntowanie płótna to podstawa każdego obrazu, a solidna linia obrony to podstawa każdej piłkarskiej drużyny. Z kolei podstawą wyglądu biura są estetyczne i czyste podłogi. Czytaj więcej

biórko pełne zarazków

19.07.2016

Biur(k)o pełne zarazków

Problemem w miejscu pracy nie są jedynie bakterie i wirusy wywołujące sezonowe przeziębienia, ale także te kryjące się m.in. na biurku Czytaj więcej

ekologiczne środki czystości

27.06.2016

Profesjonalne sprzątanie w nurcie eko

Ekologiczny, czyli związany z ochroną środowiska, człowiek stara się żyć w zgodzie z naturą. Sprowadza się to do racjonalnego podejścia do codzienności, począwszy od jedzenia zdrowej żywności, oszczędzania wody czy prądu i korzystania z roweru zamiast samochodu po wykorzystywanie naturalnych środków do sprzątania. Dbanie o czystość w nurcie eko coraz częściej oferują też profesjonalne firmy sprzątające. Czytaj więcej

Sprzątanie w biurze

09.06.2016

Dobre samopoczucie w pracy

Dużo mówi się dzisiaj o zdrowym trybie życia. Uprawiamy sport, odżywiamy się świadomie, dbamy o harmonię wewnętrzną, utrzymujemy porządek w domu. Dzięki temu chcemy czuć się świetnie. Ale czy tak samo dbamy o nasze samopoczucie w pracy? Czytaj więcej

system zarzadzania usluga

17.05.2016

5 elementów, na które trzeba zwrócić uwagę przy wyborze firmy sprzątającej

Z artykułu opublikowanego na portalu e-biurowce.pl dowiesz się o 5 elementach, na które trzeba zwrócić uwagę przy wyborze firmy sprzątającej. Polecamy!

Zachęcamy do czytania artykułów w serwisie e-biurowce.pl Serwis poświęcony jest sektorowi nieruchomości biurowych, do którego firma DC System kieruje usługi porządkowo-czystościowe premium. Wspólnie z portalem będziemy dostarczać czytelnikom związanym z rynkiem biurowym profesjonalnych informacji, dotyczących kompleksowej obsługi inwestycji z zakresu oferowanych przez nas usług.

pielegnacja-zieleni

10.05.2016

Pielęgnacja zieleni na biznesowej mapie Warszawy

Chyba każdy marzy o tym, aby jego miejsce pracy zapewniało komfortowe warunki, bo to właśnie w pracy człowiek spędza większość swojego czasu. Firmy dbające o pozytywne nastawienie swoich pracowników oferują różne dodatkowe atrakcje: od pracowniczych kafejek, przez pakiet rekreacyjny, aż po możliwość korzystania z gier czy biblioteki firmowej. Wpisując się w trend eco i chcąc stworzyć przyjazne warunki pracy, korporacje coraz częściej wybierają biurowce, których zarządcy dbają o utrzymanie zieleni wokół budynku. Czytaj więcej

profesjonalne-sprzatanie-biura

04.05.2016

Profesjonalne sprzątanie biura w Warszawie – krok w stronę produktywności

Czasem trzeba sobie wszystko poukładać. Oczyścić umysł, aby myśleć przejrzyście i kreatywnie. Najpierw jednak warto przygotować swoje otoczenie. Czyste miejsce pracy pozytywnie wpłynie na produktywność i atmosferę. Czytaj więcej

DC System konferencja biurowce w Polsce

21-22.10.2015

Spółki DC System i Impel Tech Solutions zaprezentowały kompleksowe rozwiązania dla obiektów biurowych na konferencji „Biurowce w Polsce 2015”

W dniach 21-22 października 2015 r. spółki DC System i Impel Tech Solutions zaprezentowały kompleksowe rozwiązania dla obiektów biurowych na jednej z najważniejszych i najbardziej prestiżowych konferencji dla branży biurowej w Polsce – „Biurowce w Polsce 2015”. DC System był Srebrnym Sponsorem już ósmej edycji wydarzenia. W spotkaniu uczestniczyło 30 prelegentów oraz 350 przedstawicieli różnych firm z branży nieruchomości. Czytaj więcej